Kouzelník Ray Salman

Narozeninové oslavy a firemní akce

Kouzelník na dětskou oslavu cena

Oslava narozenin

Uspořádejte netradiční a originální oslavu! Kouzelnické vystoupení jako program na oslavu narozenin pro děti je milé, vtipné, zábavné a všichni hosté se perfektně pobaví, dokonce si z oslavy narozenin odnesou od kouzelníka vymodelované balónkové zvířátko, Narozeninová oslavapřípadně další suvenýr. Děti se do představení po celou dobu aktivně zapojují, ale oslavenec se zapojí do kouzelnického představení jako hlavní hrdina a prožije tak narozeninovou oslavu svých snů! Dopřejte svým dětem "kouzelné narozeniny". Představení skvěle pobaví i dospělé publikum. Možnosti narozeninových vystoupení jsou široké a díky bohatým zkušenostem je spokojenost zaručena. O pár řádků níže si můžete vybrat vzorovou pozvánku na narozeniny. Pozvánky na oslavu narozenin jsou ke stažení zdarma.

 

Některé ohlasy na oslavy narozenin:

„Dobrý večer, promiňte, že tak pozdě, ale ještě jednou jsem chtěla poděkovat. Show se opravdu líbila, byl jste moc dobrý, vtipný, interaktivní s dětmi. I dospělí se bavili. A Cash měl krásný den. DÍKY. Určitě vás budeme doporučovat :) dobrou noc, Aneta“

Aneta Padilla, Praha

„Chtěla bych Vám poděkovat za překrásné včerejší vystoupení pro našeho syna Sebastiana, který slavil 5.narozeniny. Všechny děti byli moc nadšené a ještě dnes o Vás básní. Těšíme se na příští rok, kdy si Vás opět pozveme. Mohu Vás vřele doporučit na jakoukoliv oslavu.“

S pozdravem, Lucie Vilímovská

„Kouzelnické vystoupení pana Ray Salmana byl úžasný zážitek, jak pro děti, tak i pro dospělé. Vtipné, živé vystoupení, které má spád a ani na chvíli se nenudíte. Pan Salman dokáže vtáhnout děti do děje své show. A následné balonkové vystoupení potvrdilo, že pan Salman umí všechny skvěle pobavit.“

Hezký den a srdečně zdraví Tichá

„Velice vám dekuji za úžasné představení, děti byly naprosto nadšené a já vás mohu všem vřele doporučit! Určitě vás pozveme na oslavu naší starší dcerky, která bude již za par měsíců:) Celé představení je vtipné, zábavné a není ani trochu hloupé, což jsme u jiných kouzelníků bohužel zažili...“

Zdravíme a přejeme hodně úspěchů!!! Eva Humplíková

 

Více intormací o představení pro děti zde, pro info o cenách a termínech volejte 604 857 858

 

Kouzelnické vystoupení na firemní akce, maturitní ples či oslavy narozenin

Věnujte svým blízským originální zážitek jako dárek - privátní kouzelnické představení! Firemní akcePořádáte pro svou ratolest, manželku, šéfa či firmu oslavu narozenin nebo jiného výročí? Co takhle maturitní ples, firmení akce, vánoční večírek, halloween párty, silvestrovský večer, karneval, bar mitzvah,letní dětský tábor, narozeninové oslavy, či jen posezení s přátely? Tak právě pro Vás je tu nabídka kouzelnických vystoupení Raye Salmana. Oslava, či večírek může být téměř jakéhokoli typu a kouzelnické vystoupení bude vždy originálním programem, zážitkem, překvapením! Ray Salman nabízí ke svému vystoupení i balónkové dekorace, které příjemně zpestří i všední prostředí. Kouzelník a iluzionista předvádí i tématická halloween, velikonoční či silvestrovská vystoupení! Máte možnost využít i kompletní párty servis.

 

Párty servis

Pořádáte narozeninovou párty pro děti a rádi využijete servis profesionálů, kteří mají s oslavami bohaté zkušenosti? Nabízíme kompletní servis. Rádi pro Vás bezplatně vypracujeme  vzorový návrh originálního párty programu na libovolný čas dle vašich představ a možností. Nemáte nápady na dárky, nebo program? My máme nápadů a zkušeností mnoho. Navrhneme Vám umělce na hlavní či doprovodný program (kouzelníci na dětskou oslavu, klauni, zpěváci a zpěvačky a další baviči, skákací hrady, malování na obličej, tvarování balónků a plno dalších možností) případně zkušené hostesky, které s dětmi mohou čas vyplnit na příklad tanečky nebo výtvarnou dílnou. Vrámci kompletního párty servisu rádi zajistíme občerstvení pro děti i dospělé, narozeninový dort a případné malé dárečky pro hosty na narozeninové oslavě. Máte (oprávněný) strach z nepořádku po dětské párty, nebo se Vám jeví Váš byt či dům jako nevhodný z jiného důvodu? Žádný problém, rádi Vám zajistíme jinou lokaci poblíž Vašeho bydliště. Především v Praze a okolí máme množství prověřených vnitřních i venkovních prostor. Veškerá komunikace je možná také v angličtině, němčině, španělštině i vietnamštině.

 

Balónkové dekorace

V rámci kompletního párty servisu si můžete kromě zábavných párty programů, občerstvení či hostesek balloon magicianobjednat i balónkové dekorace. Balónkové dekorace jsou krásným netradičním zpestřením i velmi všedních prostor jako je např. tělocvična, garáž či výrobní hala. Můžete si vybrat z množství tématických balónkových dekorací s různými vzory (narozeninové pro kluky, pro holky, svatební, Halloween a jiné vzory) od dětských narozeninových oslav až po velké firemní akce, nápadů máme mnoho. Můžete si objednat v různých cenových relacích velké vchodové brány, heliem plněné dekorace na každý stůl, různé originální tvary, ale i jen pár heliem plněných balónků pro děti na oslavě.

 

Firemní akce

Firemní akce či večírek pro dospělé může probíhat různými Firemní akcezpůsoby, podle představ pořadatele. Vystoupení může být formou kouzlení u stolu, table hoppingu, mikromagie, jevištního představení ve fraku, či humorné Kouzelné gilotiny magic show, vždy s narozeninovou, silvestrovskou, halloween, výroční, svatební či jinou tématikou. Vystoupení je možné využít i jako reklamu, například k propagaci nového výrobku, který může být zábavnou formou zapojen do kouzelnické show na firemní akci. Do závěrečné iluze je rovněž možné zapojit např. generálního ředitele.

 

Silvestrovská zábava

Na Silvestra je možné vybírat z množství programů. A to buďto humorná gilotina, v podobě přeseknutí divákovy ruky, na jevišti, či parketu, nebo delší kouzelnické představení. Parketové představení lze obohatit o mikromagii na téměř celý večer! Kouzelnické představení rovněž možné v angličtině a komunikativně v němčině.

 

Maturitní plesy

Program na maturitní ples musí být volen velmi opatrně především proto, že má pobavit jak přihlížející rodiče a učitele, tak i studenty samotné. Studenti se chtějí na maturitním plesu bavit a užít si ho na plno a proto je vhodné zvolit zábavný a vtipný kouzelnický program spíše než vážný umělecký kousek. Ray Salman pro maturitní plesy vytvořil show pod názvem Kouzelná gilotina. Jedná se o 15 - 20 min humornou kouzelnickou show, kdy si kouzelník na maturitním plesu přizve na jeviště či parket nic netušícího diváka (může být např. třídní učitel, či ředitelka školy) a v zápětí se pokusí ho „připravit“ o ruku starodávnou gilotinou. Experiment plný situačního humoru a zajímavých efektů se nakonec v dobré obrátí.

 

Performance for children

Magician Ray Salman, because of his distinctive long orange tie, is called by children Mr. Big Tie. His children show is very funny and full of special magic tricks and gags to make children laugh all the time. Children are involved in the show and enjoy it very much. At the end of the show, with a help of the children, magician can appear a little rabbit. Children can pet the bunny and magician will make them balloon animals. Magic show can be ordered for a company event like family day or for a wedding or a birthday party or any other occasion where the children need to be entertained.

 

Close-up magic for company events

Close-up magic performance of magician Ray Salman is a great interactive show which can take place in the crowd on a company event. Magician is walking around the place and showing amazing and funny tricks to the guests. Micro magic performance in the form of table hopping can last whole evening, as long as needed. Micromagic show can be usefull for company events, weddings, birthday parties and various other occasions. 

 


 

Pozvánky na oslavu narozenin

Zde si můžete vybrat z množství vzorů pozvánek na narozeninové oslavy a to jak pro holky, tak pro kluky. Do šablony pozvánky je možné doplnit jméno a věk oslavence, místo a čas konání oslavy. Pozvánky jsou snadno k vytisknutí. Uvítáme i další nápady.

 

Pozvánka na narozeniny Hello Kitty                         Pozvánka Kačer Donald

Hello Kitti narozeninová pozvánkaPozvánka na oslavu - kačer donald

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tyto vzory pozvánek na narozeninovou oslavu si můžete rovněž stáhnout ve formátu .doc, ve kterém je možné doplnit jméno oslavence, místo konání či texty zcela změnit. Pozvánky po vytisknutí můžete rozdat pozvaným kamarádům. Pozvánky jsou volně ke stažení zde: Hello Kitty nebo Kačer Donald. Nebo můžete přímo kontaktovat Pana Kravatu a ten pro vás jakoukoli pozvánku originálně dotvoří.

 

Pozvánka na narozeniny Popelka                             Pozvánka na oslavu MickeyOslava narozenin pozvánka Mickey

Pozvánka na oslavu narozenin vzor Princezna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozvánka na narozeniny Daisy                                Pozvánka na narozeniny Tygr

Pozvánka na narozeniny Daisy

 Narozeninová pozvánka Tygr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozvánka na narozeninovou oslavu Superman          Pozvánka Superman

Pozvanka na oslavu narozenin Superman Oslava narozenin - pozvanka Superman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozvánka na oslavu Spider-man                             Pozvánka Spider-man

Narozeninová oslava - pozvánka Spiderman Narozeninová pozvánka vzor ke stažení spiderman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozvánka na oslavu narozenin Batman                    Pozvánka na oslavu narozenin Iron Man

Vzor pozvánky na narozeninovou oslavu zdarma ke stažení Narozeninová oslava - pozvánka ironman ke stažení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozvánka na oslavu - vzor Madagaskar                    Originální pozvánka Madagaskar

Dětská pozvánka na oslavu narozeninPozvánka na oslavu k vytisknutí Madagaskar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Narozeninová pozvánka Madagaskar                        Vtipná pozvánka na oslavu narozenin

Vtipná pozvánka na oslavu narozeninVtipná pozvánka na oslavu narozenin vzor Madagaskar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozvánka na oslavu narozenin Shrek                       Pozvánka na oslavu narozenin vzor Shrek

Oslava narozenin pozvánka vzor zdarma Shrek

Pozvánka na oslavu narozenin vtipná Shrek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozvánka na oslavu narozenin Dinosauři                       Narozeninová pozvánka ke stažení

Pozvánka na oslavu narozenin dinosaurus

Narozeninová pozvánka vzor dino

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vtipná pozvánka na oslavu narozenin Simpsonovi           Narozeninová pozvánka ke stažení Simpsonovi

Pozvánka na oslavu narozenin vtipné Simpsonovi

Narozeninové pozvánky ke stažení zdarma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Narozeninová pozvánka Simpsonovi                        Pozvánka na narozeniny Mr.Burns

Narozeninová pozvánka Simpsonovi

Pozvánka na oslavu narozenin Simpsonovi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Narozeninová pozvánka Barbie                                Narozeninová pozvánka Barbie

Barbie narozeninová pozvánkaBarbie pozvanka na narozeniny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Pozvánka na oslvu Doba ledová                                   Pozvánka na narozeniny vzor Ice Age

Vzor pozvánky na oslavu

Šablona pozvánky na narozeniny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vtipná pozvánka Já padouch                                       Narozeninová pozvánka Já padouch

Vtipná pozvánka na oslavu narozek

 Orifinální pozvánka z filmu Já padouch

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pozvánky k vytisknutí Příšerky, s.r.o.                            Vtipná pozvánky Příšerky, s.r.o.

Pozvánky k vytisknutí Příšerky s.r.o.

 Vtipná pozvánka Příšerky s.r.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozvánka na narozeniny Toy Story                               Vzor pozvánky Toy Story - Příběh hraček

Dětská narozeninová pozvánka

Toy Story příběh hraček pozvánka 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Narozenonová pozvánka Šmoulové                               Šmoulové - pozvánka na narozeniny

Šmoulové

Šmoulí pozvánka ke stažení 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Narozeninová pozvánka LEGO příběh                       Narozeninová pozvánka FILM lego příběh batman

Narozeninova pozvanka LEGO příběh batmanDětská pozvánka vzor LEGO příběh batman


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Narozeninová pozvánka vzor Rio                                 Narozeninová pozvánka ke stažení Rio

Narozeninova pozvanka zdarmaDětská pozvánka vzor Rio


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vzor pozvánky na narozeniny Pan Kravata                     Kouzelník Pan Kravata narozeninová pozvánka 

Vzor pozvánky na narozeiny Pan Kravata Kouzelník pozvánka na narozeniny

Účelné využití pozvánek na oslavu a kouzelné prožití oslavy, ať už je to oslava narozenin, svátku, vysvědčení čí jiné významné události, Vám ze srdce přeje Ray Salman! :)