Kouzelník Ray Salman

Jevištní magic show program na svatbu

Zábava na svatbu, firemní akci i soukromé oslavy

Zábava na firemní akce svatbyZábavné kouzelnické vystoupení pro celé publikum, kdy kouzelník předvádí svá kouzla a triky se zapojením publika. Zábava může probíhat na pódiu i na parketu a představení je mluvené v českém nebo anglickém jazyce. Kouzelnické vystoupení pro všechny hosty může trvat od 10 do 40 minut. Kouzelník Ray Salman na akce vozí i divadelní pozadí a zvukovou aparaturu a tak dokáže zprostředkovat kouzelnou zábavu i ve velmi všedních prostorách. Kouzelnické vystoupení pro celé publikum je vhodné doplnit o mikromagii, tedy, zábavu přímo mezi hosty na svatbě či firemním večírku, kdy se kouzelník publiku věnuje již individuálně.

 

Kouzelná gilotina

Kouzelník s gilotinouV dnešní době se využívá gilotina pouze k zábavním účelům. A přesně o to jde v komicky kouzelnické show Raye Salmana. Kouzelník si na jeviště přivede nic netušícího dobrovolníka z publika (může být např. manager, ředitel, oslavenec, nevěsta a ženich či třídní učitel) a v zápětí se pokusí ho „připravit“ o ruku starodávnou gilotinou. Experiment plný situačního humoru a zajímavých efektů se nakonec v dobré obrátí. Zábavné vystoupení trvá 5 - 10 min a je vhodná na firemní eventy, oslavy narozenin, maturitní plesy, silvestrovské večery, halloween párty, svatby a další společenské akce. Komické představení je vhodná i jako úvod pro následnou mikromagii mezi hosty. Kromě gilotiny může představení obsahovat i další zábavná kouzla na spolupráci s publikem. Představení tak může mít až 40 minut.

 

Kouzelník na svatbu

Zábava na svatbuSpeciální kouzelnická zábava stvořená pro svatby, svatební hostiny, svatební večírky a afterparty. Toto jevištní či parketové představení je určeno pro celé publikum. Zábava na svatbě se dá využít v pauze mezi chody, v přestávce živé muziky, či jako zahájení svatebního večírku pro rozproudění zábavy. Kouzelnické vystoupení na svatbu je mluvené a velmi vtipně romantické. Do většiny kouzel, včetně hlavního závěrečného, je zapojena přímo nevěsta s ženichem. Zábava na svatbu trvá cca 25 minut a po ní může následovat mikromagie přímo mezi hosty na svatbě. Představení na svatbu se dá i darovat jako originální svatební dar.

 

 

Kouzelník na svatbuKouzelník Ray Salman se zabývá oborem manipulace. Tomuto oboru magie se věnuje již sedmnáct let a za tu dobu nasbíral množství zkušeností a mezinárodních ocenění, včetně 1. místa z Mistrovství Republiky 2011 a Grand Prix Skleněný magik. Iluzionista Ray Salman razí myšlenku, že kouzelník a iluzionista by se měl nejen dobře prezentovat, ale mít talent a být šikovný - proto právě obor manipulace, který je mezi iluzionisty nazýván královským oborem. Iluzionista nabízí dva programy na hudbu v délce přibližně deseti minut, které v tomto oboru magie získaly mnohá ocenění a oblibu široké veřejnosti.

 

Moderní Magic Show

Za tento program získal Ray Salman v roce 2011 1. místo na Mistrovství Republiky v Moderní Magii. V této magic show přináší iluzionista mnoho nového a originálního.Moderní iluzionista Jedná se o nadčasovou magii, která zatím není nikým jiným předváděna! Iluzionista celou tuto magic show zasadil do moderního světa magie a tomu jsou i kouzla přizpůsobena – kouzla s mobilními telefony, CD, bankovkami, kulkami. Iluzionista se zde zhostil role gangstera a zážitek z magic show ještě umocnil příslušnou muzikou a zvukovými efekty. Kulisu a celou atmosféru magie dotváří monumentální svítící stříbrná konstrukce. Toto iluzionistovo vystoupení je vhodné na různorodé akce (diskotéky a večírky, párty, kouzelník na plesy, zážitek jako dárek, na svatby, veletrhy, firemní akce, uvádění nových produktů, maturitní plesy, oslavy, ples či svatbu, silvestrovské a další společenské akce).

 

Iluzionista ve fraku

Iluzionista Ray Salman má v nabídce magie frakový program, který předvádí pro publikum již více něž patnáct let a v roce 2008 byla kouzelníky oceněna 2. místem na Mistrovství Republiky. Tento program je, jak již kostým napovídá, zasazena do magieIluzionista ve fraku klasických kouzelníků a můžeme zde shlédnout talent a šikovnost rukou při kouzlech s růžemi, kartami, šály, čínské kruhy a mnoho další zábavy. Magie je provázena jazzovou hudbou a je zážitkem nejen pro laické publikum, ale kouzelníky a iluzionisty a opravdové fajnšmekry talentu a zručnosti. Toto iluzionistovo vystoupení je vhodné na téměř všechny druhy akcí (výstavy a veletrhy, uvádění nových produktů, zážitky, večerní společenské akce, zábava na firemní akce, plesy, rauty, svatby, maturitní ples, akce pro děti, oslavy, párty, na svatbu, magie mezi lidmi, silvestrovské vystoupení, jako dárek a mnoho dalších). Iluzionista může tuto magic show předvádět i ve venkovních prostorách s menším technickým zázemím. Tento program je také vhodná jako úvod k následnému kouzlení u stolů a zážitkům z mikro magie.