Kouzelník Ray Salman

Mikromagie

Mikromagie

"malé zázraky přímo ve vašich rukou"

Mikromagie (close-up magic) je v dnešní době velmi oblíbeným oborem magie. Především kouzelník mikromagieproto, že v mikromagii se dějí kouzla u stolu diváků, často dokonce i v jejich rukou. Při představení Raye Salmana zažije publikum opravdový dotek magie. Hosté si užijí naprosto bezprostřední zábavu a neuvěřitelná a originální kouzla a triky. Mikromagie je univerzální způsob zábavy vhodný na všechny druhy akcí a neklade si téměř žádné technické či organizační požadavky. Ray Salman je v oboru mkromagie zkušeným kouzelníkem s více než 10 letou praxí. Mikromagie mezi hosty trvá zpravidla několik desítek minut, a jedná-li se o tak zvaný table hopping (kouzelník obchází jednotlivé stoly na rautu, svatbě, firemním eventu atp. a baví hosty u každého stolu zpravidla deset až dvacet minut) tak může přítomnost kouzelníka dosáhnout až několika hodin. Mikromagie a table hopping jsou vhodným doplňkem množství akcí (například rauty, večírky, svatby, plesyoslavy, párty, firemní akce, vánoční večírky, konference, teambuilding, veletrhy, jako služba hostům v restauracích či barech, maturitní plesy, doprovodný program svatební hostiny či rautu, silvestrovské večery a mnoho dalších). Při table hoppingu můžete zhlédnout kouzla jakomikromagie na akci telekinetické ohýbání a tvarování předmětů, čtení myšlenek, záhadné cestování předmětů přímo do rukou diváka, levitace předmětů, kouzla s kartami, mincemi a bankovkami a jinými běžnými předměty, které mají hosté často u sebe. To vše se odehrává přímo před zraky diváků. Velmi dobrým úvodem pro table hopping je jevištní či parketový program - ten publikum pobaví a připraví na následnou mikromagii, kdy se kouzla odehrají přímo v rukou diváků! Ray Salman je vhodný kouzelník na svatbu i na firemní večírek a předvádí mikromagii plnohodnotně i v anglickém jazyce.

 

Pro více informací o mikromagii a info o cenách a volných termínech volejte: 604 857 858

 

 

Malou ukázku mikromagie mezi hosty si můžete prohlédnout v následujícím klipu z pořadu Čápi s mákem TV Prima z roku 2011, kde jsou k vidění skvělé bezprostřední reakce a hodnocení publika.

Nebo mistrovy "magické ruce" v hlavní roli televizní reklamy na nový smart phone.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stručné ohlasy na mikromagii:

 

"Pane Salmane, ještě jednou děkuji za Vaši profesionálně odvedenou práci. Jsem rád, že jsme nakonec vybrali právě vás. Jste výborný bavič a kouzla byla opravdu neuvěřitelná i ohlasy od hostů mám skvělé. Velmi rád se na vás obrátím při další příležitosti."

Tomáš Dvořák, Praha

 

 

"Vaše vystoupení bylo příjemným zpestřením Vánočního večírku našeho klienta. Hosté se velmi bavili. Děkujeme mnohokrát, za nás, našeho klienta a jeho hosty, protože to bylo skvělé představení."

S pozdravem Vítek Špaňhel, project manager, seventy7

 

 

"Ahoj Rayi, musím Ti ešte raz poďakovať za tvoju účasť na včerajšej svadbe. Dokonale si zabavil všetky vekové skupiny a všetky národnostné zoskupenia :-). Myslím že sa včerajšku bude hovoriť "tá svadba s kúzelníkom". Ale nie si len excelentný mág ale aj skvelý bavič. Vystrúhal si super show a my sme ti to zožrali aj s navijákom."

Ing. arch. Katarína Györeová

 

 

"Ještě jednou děkuji za Vaše mikromagické představení. Celou dobu jsme se dobře bavili a hodně se nasmáli! Kouzla byla naprosto neuvěřitelná, jen mě trochu mrzí, že jste nám je nechtěl prozradit. :)"

Jitka Malá, Plzeň

 

 

"Dobrý den. Děkuji za krásné vystoupení v rámci narozeninové oslavy. Moc se to líbilo! Já už jsem byl bohužel malinko použitý, takže jsem si to tak nevychutnal, ale to s tím šroubkem bylo coool!"

Petr Procházka, Praha

 

"Dobrý den, ještě jednou děkuji za kouzelné zpříjemnění večera, všechny, ať malé nebo velké, jste okouzlil :)"

Bohdana P.

 

 

" Dobrý den, pane Salman, Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za vystoupení, které mělo velký ohlas u hostů. Myslím, že to pro všechny byl krásný zážitek :) "

S pozdravem, Ivana Lacková

 

 

"Rayi moc ještě jednou děkuji za perfektní show, kterou jste předvedl na oslavě narozenin mé mamky. Velice oceňuji rychlost, se kterou jsme se domluvili dva dny před plánovanou oslavou a Vaši včasnost. Musím říct, že jsem očekávala dobrou zábavu, ale předčil jste očekávání mé i všech zúčastněných. Už dlouho jsem se tak dobře nepobavila. Představení - mikromagie a závěrečná gilotina nemělo chybu. Budu velice ráda, když budu mít možnost Vaši show ještě někdy vidět. Držím Vám palce a s velkou radostí Vás doporučuji dále všem svým známým."

Renata Zádrapová