Kouzelník Ray Salman

Mikromagie

Zažijte magii z blízka

"malé zázraky přímo ve vašich rukou"

 

 

 

Mikromagie (close-up magic) je v dnešní době velmi oblíbeným kouzelnickým oborem. Především Kouzelník Ray Salman mikromagieproto, že v mikromagii se dějí kouzla u stolu diváků, často dokonce i v jejich rukou. Při představení Raye Salmana zažije publikum opravdový dotek magie. Hosté si užijí naprosto bezprostřední zábavu a neuvěřitelná a originální kouzla a triky. Ray Salman vyniká osobitým humorem a schopností přizpůsobit se jakémukoli publiku. Mikromagie je univerzální způsob zábavy vhodný na všechny druhy akcí a neklade si téměř žádné technické či organizační požadavky. Ray Salman je v oboru mkromagie zkušeným kouzelníkem s více než 16 letou praxí. Mikromagie mezi hosty trvá zpravidla několik desítek minut, a jedná-li se o tak zvaný table hopping (kouzelník obchází jednotlivé stoly na rautu, svatbě, firemním eventu atp. a baví hosty u každého stolu zpravidla deset až dvacet minut) tak může přítomnost kouzelníka dosáhnout až několika hodin. Mikromagie a table hopping jsou vhodným doplňkem množství akcí (například rauty, večírky, svatby, plesyoslavy, párty, firemní akce, vánoční večírky, konference, teambuildingové akce, veletrhy, doprovodný program svatební hostiny či rautu, silvestrovské večery a další akce).

 

Při table hoppingu můžete zhlédnout kouzla jako mikromagie na akcitelekinetické ohýbání a tvarování předmětů, čtení myšlenek, záhadné cestování předmětů přímo do rukou diváka, levitace předmětů, kouzla s kartami, mincemi a bankovkami a jinými běžnými předměty, které mají hosté často u sebe. To vše se odehrává přímo před zraky diváků. Velmi dobrým úvodem pro table hopping je jevištní či parketový program - ten publikum pobaví a připraví na následnou mikromagii, kdy se kouzla odehrají přímo v rukou diváků! Ray Salman je vhodný kouzelník na svatbu i na firemní večírek a předvádí mikromagii plnohodnotně i v anglickém jazyce.

 

 

Pro více informací o mikromagii a info o cenách a volných termínech volejte: 604857858

 

 

 

Vybrané ohlasy na mikromagii:

 

"Již několikrát jsem měla tu čest spolupracovat s Rayem Salmanem. Je to nejpříjemnější a nejreprezentativnější kouzelník v ČR, který má výborné komunikační dovednosti a umí zabavit i toho největšího skeptika. Ray je perfektní jak na malé privátní eventy, tak i na velké korporátní akce. Se šarmem a kouzlem jemu přirozeným se Ray vždy postará o to, aby na vašich akcích byl kopec zábavy a vzrušení. Vřele doporučuji jeho kouzelnické služby!"

Katarina Nemcová, Find LAmour

 

"Pane Salmane, ještě jednou děkuji za Vaši profesionálně odvedenou práci. Jsem rád, že jsme nakonec vybrali právě vás. Jste výborný bavič a kouzla byla opravdu neuvěřitelná i ohlasy od hostů mám skvělé. Velmi rád se na vás obrátím při další příležitosti."

Tomáš Dvořák, Praha

 

"Ahoj Rayi, musím Ti ešte raz poďakovať za tvoju účasť na včerajšej svadbe. Dokonale si zabavil všetky vekové skupiny a všetky národnostné zoskupenia :-). Myslím že sa včerajšku bude hovoriť "tá svadba s kúzelníkom". Ale nie si len excelentný mág ale aj skvelý bavič. Vystrúhal si super show a my sme ti to zožrali aj s navijákom."

Ing. arch. Katarína Györeová

 

" Dobrý den, pane Salman, Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za vystoupení, které mělo velký ohlas u hostů. Myslím, že to pro všechny byl krásný zážitek :) "

S pozdravem, Ivana Lacková

 

"Vaše vystoupení bylo příjemným zpestřením Vánočního večírku našeho klienta. Hosté se velmi bavili. Děkujeme mnohokrát, za nás, našeho klienta a jeho hosty, protože to bylo skvělé představení."

S pozdravem Vítek Špaňhel, project manager, seventy7

 

"Rayi moc ještě jednou děkuji za perfektní show, kterou jste předvedl na oslavě narozenin mé mamky. Velice oceňuji rychlost, se kterou jsme se domluvili dva dny před plánovanou oslavou a Vaši včasnost. Musím říct, že jsem očekávala dobrou zábavu, ale předčil jste očekávání mé i všech zúčastněných. Už dlouho jsem se tak dobře nepobavila. Představení - mikromagie a závěrečná gilotina nemělo chybu. Budu velice ráda, když budu mít možnost Vaši show ještě někdy vidět. Držím Vám palce a s velkou radostí Vás doporučuji dále všem svým známým."

Renata Zádrapová

 Další ohlasy a reference