Kouzelník Ray Salman

Zábava na svatby a firemní akce

 

Zábava na svatbu, firemní akci i soukromé oslavy

Zábava na firemní akce svatbyZábavné pódiové kouzelnické vystoupení pro celé publikum, kdy kouzelník předvádí svá kouzla a triky se zapojením diváků. Vystoupení může probíhat na pódiu i na parketu a je mluvené v českém nebo anglickém jazyce. Délka bývá dle potřeb od 10 do 40 minut. Kouzelník Ray Salman na akce vozí i divadelní pozadí a zvukovou aparaturu a tak dokáže zprostředkovat kouzelnou zábavu i ve velmi všedních prostorách. Kouzelnické vystoupení pro celé publikum je vhodné doplnit o mikromagii, tedy, zábavu přímo mezi hosty na svatbě či firemním večírku, kdy se kouzelník publiku věnuje již individuálně.

 

Pro více informací o kouzelníkovi a info o cenách volejte: 604857858

 

Kouzelník na svatbu

Zábava na svatbuSpeciální kouzelnická zábava stvořená pro svatby, svatební hostiny, svatební večírky a afterparty. Toto jevištní či parketové představení je určeno pro celé publikum a je velmi humorné. Zábava na svatbě se dá využít v pauze mezi chody, v přestávce živé muziky, či jako zahájení svatebního večírku pro rozproudění zábavy. Kouzelnické vystoupení na svatbu je mluvené. Do většiny kouzel, včetně závěrečného, může být zapojena přímo nevěsta s ženichem. Zábava na svatbu trvá cca 20-35 minut a po ní může následovat mikromagie přímo mezi hosty na svatbě. Do některých triků je možné zapojit i děti. Představení na svatbu je možné darovat jako originální svatební dar.

 

Zábava na svatbu program na svatbu

 

 

Zábava na firemní večírek

Kouzelník s gilotinouDoslova komicky kouzelné představení. Kouzelník si na jeviště přivede nic netušícího dobrovolníka z publika (může být ředitel, oslavenec, či náhodný divák z publika) a v zápětí se pokusí ho „připravit“ o ruku starodávnou gilotinou. Experiment plný situačního humoru a zajímavých efektů se samozřejmě v dobré obrátí a asistent z kouzla vyjde jako hrdina a král večírku! Vystoupení trvá 5 - 10 min a je vhodná na firemní eventy, oslavy narozenin, silvestrovské večery, halloween párty a další společenské akce. Komické představení je vhodná i jako úvod pro následnou mikromagii mezi hosty. Představení může obsahovat i další zábavná kouzla na spolupráci s publikem. Představení tak může mít až 40 minut. Ideální délka představení na firemní akci je 10 - 20 minut a je vhodné na začátek firemní akce pro rozproudění zábavy.

 

 

 

 

 

Malá fotogalerie